Wykaz sędziów - podział czynności

 

Wykaz sędziów Sądu Okregowego w Rzeszowie i sędziów delegowanych do Sądu Okręgowego w Rzeszowie - podział czynności

 

I Wydział Cywilny:

1. Tadeusz Strzyż  - Wiceprezes wykonujący funkcję Prezesa Sądu Okręgowego w Rzeszowie 

2. Lucyna Bąk
3. Edyta Borek  Sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie delegowana do I  Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1 u.s.p. - od dnia 1 września 2016r.
4. Anna Borowiec

5. Marek Mąkosz

6. Piotr Pelc

7. Agnieszka Staniszewska-Perenc - od dnia 1 listopada 2017r. została delegowana do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie do dnia 30 kwietnia 2018r. - na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 u.s.p. 

8. Anna Wilk-Michalczewska  - del. do MS

9. Krzysztof Żołnierczukdel. w dniu 26 października 2017r. do SA w Rzeszowie I Wydziału Cywilnego – na podstawie art. 77 § 9 u.s.p.

10. Joanna Walat-Smela  - Sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie delegowana do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1 u.s.p. - od dnia 1 maja 2017r.

11. Jolanta Modrakowska - Sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie delegowana do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1 u.s.p. - 01.12.2017r. do 31.05.2018r. 

 

II Wydział Karny:    

 

1. Tomasz Wojciechowsk- Delegacja SSO Tomasza Wojciechowskiego do SA w Rzeszowie w dniu 24.08.2017r. – na podstawie art. 77 § 9 u.s.p.

2. Andrzej Borek  - do dnia 31.10.2017r. wykonywał obowiązki Wiceprezesa SO w Rzeszowie, a  od dnia 1 listopada 2017r. powierzono mu pełnienie obowiązków Przewodniczącego VII Wydziału Wizytacyjnego SO w Rzeszowie.

3. Marcin Świerk
4. Grażyna Artymiak

5. Marta Krajewska-Drozd
6. Grzegorz Maciejowski
7. Waldemar Nycz
8. Marzena Ossolińska-Plęs
9. Bożena Przysada

10. Anna Romańska

11. Mariusz Sztorc

12. Dariusz Zrębiec

13. Wioletta Zawora - sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie jest delegowana do II Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, od dnia 1 września 2017r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1  u.s.p.

 

 

III Wydział Penitencjarny:

 

1. Bernadeta Posłuszny   

2. Tomasz Mucha

3. Artur Pelc

 

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:
Sekcja ds. z zakresu prawa pracy: 

1.  Anna Guniewska  
2. Jerzy Halat
3. Agnieszka Kowal  .
4.  Jolanta Krzywonos  

5. Elżbieta Selwa    del. do SA w Rzeszowie na podstawie art. 77 § 1 u.s.p.

6. Elżbieta Ura     

7. Jolanta Olszowy-Rozmus del. do SO w Rzeszowie do IV Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w dniu 16 marca 2017r. - na podstawie art. 77§ 9 u.s.p.

 

V Wydział Cywilny Odwoławczy:

 

1. Adam Simoni - del. w dniu 28 września 2017r. do SA w Rzeszowie I Wydziału Cywilnego – na podstawie art. 77 § 9 u.s.p.

2. Witold Benicki 

3. Barbara Chłędowska

4. Magdalena Kocój

5. Małgorzata Mazur

6. Wojciech Misiuda

7. Jan Drąg - delegowany do V Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie na podstawie art. 77§ 9 u.s.p. w dniach: 20.09.2017r., 10.10.2017r., 24.10.2017r., 07.11.2017r., 05.12.2017r.

8. Piotr Osowy - sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie jest delegowany do V Wydziału Cywilnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, od dnia 1 września 2017r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 u.s.p.

 

VI Wydział Gospodarczy:

 

1. Andrzej Borucki

2. Renata Bober
3. Barbara Frankowska  del. do SA w Rzeszowie na podstawie art. 77 § 1 u.s.p.
4. Anna Harmata

5. Beata Hass-Kloc

6. Anna Walus-Rząsa

7. Marta Zalewska

8. Grzegorz Barnak SSR w Dębicy del. do VI Wydziału Gospodarczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, od dnia 1 września 2017r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 u.s.p.i art. 46 § 1  u.s.p.

Valid XHTML 1.0 Transitional