Sąd Okręgowy w Rzeszowie

Aktualne przetargi

 • Świadczenie usługi w zakresie stałej ochrony fizycznej, monitoringu włamaniowego dla budynków Sądu Okręgowego w Rzeszowie oraz Sądów Rejonowych w Leżajsku, Łańcucie, Ropczycach i Strzyżowie.

  Świadczenie usługi w zakresie stałej ochrony fizycznej, monitoringu włamaniowego dla budynków Sądu Okręgowego w Rzeszowie oraz Sądów Rejonowych  w Leżajsku, Łańcucie, Ropczycach i Strzyżowie.

  termin składania ofert: 2022-02-24

 • Usługa sprzątania w budynku Sądu Okręgowego w Rzeszowie, oraz w budynkach podległych Sądów Rejonowych.

  Usługa sprzątania w budynku Sądu Okręgowego w Rzeszowie, oraz w budynkach podległych Sądów Rejonowych.

  termin składania ofert: 2021-12-29

 • Dostawa i montaż sprzętu nagrywająco – rejestrującego do przyjaznego pokoju przesłuchań dla Sądu Rejonowego w Strzyżowie.

  Dostawa i montaż sprzętu nagrywająco – rejestrującego do przyjaznego pokoju przesłuchań dla Sądu Rejonowego w Strzyżowie.

  termin składania ofert: 2021-12-06

 • Szanowni Państwo

  1. Uprzejmie informujemy, że w związku  z ogłoszonym  stanem epidemii z powodu COVID-19, w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie, nadal obowiązują ograniczenia w zakresie urzędowania i bezpośredniej obsługi  interesantów oraz zawieszone zostały dyżury do godz. 18:00.
  2. Z dniem 2 sierpnia 2021 r. została przywrócona bezpośrednia obsługa interesantów przez Biuro Podawcze, Biuro Obsługi Interesantów i Punkt Informacyjny KRK. Interesanci są przyjmowani w kolejności zgłaszania się do właściwej komórki, po uprzednim pobraniu biletu (numerka) z kolejkomatu znajdującego się w holu głównym budynku sądu.
  3. Dodatkowymi  formami kontaktu z Sądem są:
   • poczta elektroniczna / ePUAP / fax,
   • telefon,
   • forma pisemna - za pośrednictwem operatora pocztowego.
  4. Przy głównym wejściu do budynku Sadu, uruchomiono skrzynkę podawczą, do której można składać korespondencję adresowaną do Sądu Okręgowego w Rzeszowie. Złożenia korespondencji nie potwierdza się.
  5. W Sądzie zainstalowano samoobsługowy terminal płatniczy służący do bezgotówkowego dokonywania opłat sądowych, kar, grzywien, zaliczek oraz zakupu e-znaków.
  6. W zakładce COVID-19 znajdują się zarządzenia i komunikaty dotyczące organizacji pracy Sądu w stanie epidemii oraz wykaz spraw, rozpoznawanych danego dnia.
  Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Rzeszowie
  Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
  Opublikowany dnia: 2009-01-04 08:45
  Opublikowany przez: Paweł Jaźwa
  Aktualizowany dnia: 2022-03-28 12:34
  Aktualizowany przez: Paweł Jaźwa
  Zatwierdzony przez: b/d
  Licznik odwiedzin: 1 345 849