Wykaz sędziów - podział czynności

 

Wykaz sędziów Sądu Okregowego w Rzeszowie i sędziów delegowanych do Sądu Okręgowego w Rzeszowie - podział czynności

 

I Wydział Cywilny:

1. Tadeusz Strzyż  - Wiceprezes Sądu Okręgowego w Rzeszowie 

2. Lucyna Bąk

3. Anna Borowiec

4. Marek Mąkosz

5. Piotr Pelc

6. Anna Wilk-Michalczewska  - del. do MS

7. Krzysztof Żołnierczuk

8. Joanna Walat-Smela  - Sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie delegowana do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1 u.s.p.

9. Jolanta Modrakowska - Sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie delegowana do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1 u.s.p. 

10. Brygida Gradkowska-Ferenc - Sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie delegowana od 1 stycznia 2019 roku do pełnienie obowiązków sędziego w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie w I Wydziale Cywilnym

 

II Wydział Karny:    

 

1. Tomasz Wojciechowski  

2. Andrzej Borek 

3. Marcin Świerk

4. Marta Krajewska-Drozd

5. Marzena Ossolińska-Plęs

6. Anna Romańska

7. Tomasz Mucha

 

 

Sekcja ds. Penitencjarnych i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych:

1. Bernadeta Posłuszny

2. Bożena Przysada

3. Artur Pelc

 

 

III Wydział Karny Odwoławczy:

 

1. Grażyna Artymiak

2. Grzegorz Maciejowski

3. Waldemar Nycz

4. Mariusz Sztorc

5. Dariusz Zrębiec

6. Wioletta Zawora - sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie jest delegowana do III Wydziału Karnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, od dnia 1 marca 2019r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1  u.s.p.

 

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:
Sekcja ds. z zakresu prawa pracy: 

1.  Anna Guniewska  
2. Jerzy Halat
3. Agnieszka Kowal  .
4.  Jolanta Krzywonos  

5. Elżbieta Selwa    del. do SA w Rzeszowie na podstawie art. 77 § 1 u.s.p.

6. Elżbieta Ura 

 

V Wydział Cywilny Odwoławczy:

 

1. Adam Simoni - del. w dniu 28 września 2017r. do SA w Rzeszowie I Wydziału Cywilnego – na podstawie art. 77 § 9 u.s.p.

2. Witold Benicki

3. Barbara Chłędowska

4. Magdalena Kocój

5. Małgorzata Mazur

6. Wojciech Misiuda

7. Piotr Osowy - sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie jest delegowany do V Wydziału Cywilnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, od dnia 1 września 2017r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 u.s.p.

 

VI Wydział Gospodarczy:

 

1. Andrzej Borucki

2. Renata Bober
3. Barbara Frankowska
4. Anna Harmata

5. Beata Hass-Kloc

6. Marta Zalewska

7. Grzegorz Pliś SSR w Rzeszowie delegowany do VI Wydziału Gospodarczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie  - na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 u.s.p.

8. Katarzyna Sitek SSR w Rzeszowie delegowana do VI Wydziału Gospodarczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie w dniu: 25.03.2019r. - na podstawie art. 77 § 9 u.sp.

9. Grzegorz Barnak SSR w Dębicy delegowany do VI Wydziału Gospodarczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie w dniach: 11.04.2019r., 25.04.2019r - na podstawie art. 77 § 9 u.sp.

 

 

RSS
Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Rzeszowie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2009-08-28 10:37
Opublikowany przez: Paweł Jaźwa
Aktualizowany dnia: 2019-04-11 10:46
Aktualizowany przez: Piotr Ulak
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 48 930