Wykaz sędziów - podział czynności

 

Wykaz sędziów Sądu Okregowego w Rzeszowie i sędziów delegowanych do Sądu Okręgowego w Rzeszowie - podział czynności

 

I Wydział Cywilny:

1. Tadeusz Strzyż  - Wiceprezes Sądu Okręgowego w Rzeszowie 

2. Lucyna Bąk

3. Anna Borowiec

4. Marek Mąkosz

5. Piotr Pelc

6. Agnieszka Staniszewska-Perenc -  została delegowana do pełnienia obowiązków sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie do dnia 31 października 2018r. - na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 u.s.p. 

7. Anna Wilk-Michalczewska  - del. do MS

8. Krzysztof Żołnierczuk

9. Joanna Walat-Smela  - Sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie delegowana do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1 u.s.p. - do dnia 31 października 2018r.

10. Jolanta Modrakowska - Sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie delegowana do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1 u.s.p. - 01.12.2017r. do 31.05.2018r. 

 

II Wydział Karny:    

 

1. Tomasz Wojciechowski  

2. Andrzej Borek 

3. Marcin Świerk
4. Grażyna Artymiak

5. Marta Krajewska-Drozd
6. Grzegorz Maciejowski
7. Waldemar Nycz
8. Marzena Ossolińska-Plęs
9. Bożena Przysada

10. Anna Romańska

11. Mariusz Sztorc

12. Dariusz Zrębiec

13. Wioletta Zawora - sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie jest delegowana do II Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, od dnia 1 września 2017r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1  u.s.p.

 

 

III Wydział Penitencjarny:

 

1. Bernadeta Posłuszny   

2. Tomasz Mucha

3. Artur Pelc

 

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:
Sekcja ds. z zakresu prawa pracy: 

1.  Anna Guniewska  
2. Jerzy Halat
3. Agnieszka Kowal  .
4.  Jolanta Krzywonos  

5. Elżbieta Selwa    del. do SA w Rzeszowie na podstawie art. 77 § 1 u.s.p.

6. Elżbieta Ura     

7. Jolanta Olszowy-Rozmus del. do SO w Rzeszowie do IV Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w dniu 16 marca 2017r. - na podstawie art. 77§ 9 u.s.p.

8. Mira Słodzińska - SSR w Rzeszowie delegowana do IV Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Okręgowego w Rzeszowie w dniu 15.03.2018r. - na podstawie art. 77 § 9 u.s.p.

9. Jolanta Olszowy-Rozmus - SSR w Rzeszowie delegowana do IV Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Okręgowego w Rzeszowie w dniu 12.04.2018r. - na podstawie art. 77 § 9 u.s.p.

 

V Wydział Cywilny Odwoławczy:

 

1. Adam Simoni - del. w dniu 28 września 2017r. do SA w Rzeszowie I Wydziału Cywilnego – na podstawie art. 77 § 9 u.s.p.

2. Witold Benicki

3. Barbara Chłędowska

4. Magdalena Kocój

5. Małgorzata Mazur

6. Wojciech Misiuda

7. Jan Drąg - SSR w Leżajsku delegowany do V Wydziału Cywilnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie w dniach: 16.01.2018r., 20.02.2018r., 13.03.2018r., 05.06.2018r. - na podstawie art. 77 § 9 u.sp.

8. Piotr Osowy - sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie jest delegowany do V Wydziału Cywilnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie, od dnia 1 września 2017r., na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 u.s.p.

9. Wojciech Dudek - SSR w Rzeszowie delegowany do V Wydziału Cywilnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie w dniach: 17.04.2018r., 08.05.2018r. - na podstawie art. 77 § 9 u.sp.

 

VI Wydział Gospodarczy:

 

1. Andrzej Borucki

2. Renata Bober
3. Barbara Frankowska
4. Anna Harmata

5. Beata Hass-Kloc

6. Marta Zalewska

7. Grzegorz Pliś SSR w Rzeszowie delegowany do VI Wydziału Gospodarczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie  - na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 u.s.p.

Informujemy, że do VI Wydziału Gospodarczego Sądu Okręgowego w Rzeszowie zostaną delegowani sędziowie Sądu Rejonowego w Rzeszowie:

  1. Pani Katarzyna Sitek w dniu 20.12.2018r.
  2. Pan Łukasz Szanter w dniu 13 grudnia 2018r.
     
RSS
Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Rzeszowie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2009-08-28 10:37
Opublikowany przez: Paweł Jaźwa
Aktualizowany dnia: 2018-11-23 08:32
Aktualizowany przez: Paweł Jaźwa
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 46 135